Wiszący Biwak Na Ścianie

Biwaki wspinaczkowe

Biwaki wspinaczkowe

Wiszący Biwak Na Ścianie to specjalna atrakcja dla wszystkich chcących poznać smak wysokogórskiego survivalu i nie stroniących od nowych wyzwań, także tych wywołujących silny dreszcz emocji. Nocleg w portaledge’u dla dwojga, czyli w specjalnym namiocie zawieszonym na granitowych ścianach wspinaczkowych z widokami na Karkonosze.

Cena promocyjna 999 zł obejmuje biwak dla DWÓCH osób, w tym: wymagane przeszkolenie, dozór instruktorów wspinaczki, wypożyczony sprzęt oraz pamiątkowe zdjęcie .
 

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Ostatnie miejsce – kurs II stopnia !

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA PROMOCJA OSTATNIE MIEJSCE:  mamy od  27 do 30 sierpnia JEDNO wolne miejsce na kursie 4 dniowym skałkowym II stopnia w super cenie 1049zł ! Zapisz się i wpłać zaliczkę do 24.08.2022r. 

O kursie: Kurs skałkowy II stopnia – kurs wspinaczki na własnej asekuracji PZA –  jest kontynuacją programową kursu skałkowego I stopnia.. Uzupełnia wyszkolenie do poziomu podstawowego kursu wspinaczki skalnej PZA. Przygotowuje do samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych nie mających charakteru wysokogórskiego, na drogach bez stałej asekuracji. Ukończenie kursu uprawnia do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs trwa 4 dni.

Zakwaterowanie w PTTK SzwajcarkaPROGRAM.

Cena OBNIŻONA  –  1049 zł. Termin: 27-30.08. 2022r.  JEDNO  WOLNE MIEJSCE, ZAPRASZAMY !! Zapisy

 

Pierwsze Kroki w Skale 3-4 września!

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

 

Kurs „Pierwsze Kroki w Skale” jest przeznaczony dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze ze wspinaniem, ale chcieliby spróbować. Jest to dwudniowa przygoda, w czasie której uczestnicy poznają podstawowe techniki wspinaczkowe, zdobywają niedostępne turystycznie wierzchołki Gór Sokolich, zjeżdżają na linie.
Grupa liczy maksymalnie 6 osób (niepełnoletni za zgodą rodziców). Kurs organizowany jest w cyklu weekendowym.
Cena 499 zł, w tym: opieka instruktorska, wypożyczony sprzęt oraz ubezpieczenie uczestnika. Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.

Cena 499 zł. Termin: od 3 do 4 września 2022r.  NADAL SĄ WOLNE MIEJSCA,  ZAPRASZAMY !! Zapisy

Obóz w Leonidio – listopad 2022

Obozy wspinaczkowe w Leonidio

Obozy wspinaczkowe w Leonidio

Leonidio – urocza miejscowość we Wschodnim Peloponezie w Grecji, który w ostatnich latach wyrósł na nową perłę wśród europejskich rejonów wspinaczkowych i jest znany z doskonałej jakości wapienia i mnóstwa wspinania po dobrze ubezpieczonych drogach jedno i wielowyciągowych. Nieco dalej na południe, w pobliżu malowniczo położonej niewielkiej nadmorskiej wioski znajduje się Kyparissi, gdzie obecnie znajduje się już przeszło 400 doskonale obitych dróg wspinaczkowych prowadzących po bajkowych wapiennych tufach.

CELE OBOZU:
Poznanie nowego rejonu wspinaczkowego i zapoznanie się z charakterem wspinania.
-Wspinaczka do bólu oraz doskonalenie technik wspinaczkowych.
-Przypomnienie i doskonalenie wiedzy nabytej podczas kursu skałkowego – godziny dydaktyczne w terenie i na kwaterze.
– Aktywny wypoczynek wspinanie & plażowanie

TERMIN: marzec 2023r.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Obóz w Dolomitach – nadal wolne miejsca!

Obozy wspinaczkowe w Dolomitach Włoskich.

Obozy wspinaczkowe w Dolomitach.

Zapraszamy do zapisów na obóz wspinaczkowy w Dolomitach włoskich. Jest to niepowtarzalna okazja by pod okiem instruktora wspinaczki podnieść swoje umiejętności wspinaczkowe na strzelistych turniach Dolomitów. Obóz trwa 7 dni, w czasie których uczestnicy pod opieką instruktora zapoznają się ze specyfiką wspinaczki w skale dolomitowej, wyznaczają sobie cele wspinaczkowe i skutecznie je realizują. W programie obozu są także wspinaczki wielowyciągowe do 200-300m długości. Jeden dzień obozu poświęcony jest na aktywny wypoczynek, w czasie którego uczestnicy zwiedzają okolice, ew. zaliczają jedną z licznych ferrat. Grupa liczy max. 7 osób. Cena: 1699zł/osobę. W cenie obozu: opieka instruktora, dostęp do sprzętu wspinaczkowego oraz ubezpieczenie. 

Termin: 21-27 sierpnia 2022r. Zapisy: Tomasz Kliś tel. 601892922 NADAL SĄ WOLNE MIEJSCA ZAPRASZAMY !! Zapisy  Pobierz ulotkę

Kurs 31.05-5.06- OSTATNIE MIEJSCE!

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA PROMOCJA OSTATNIE MIEJSCE:  mamy od 31 maja do 5 czerwca JEDNO wolne miejsce na kursie 6 dniowym wspinaczki skalnej PZA w super cenie 949zł ! Zapisz się i wpłać zaliczkę do 15.05.2022r. 

O kursie: kurs wspinaczki skalnej realizuje program szkolenia podstawowego Polskiego Związku Alpinizmu. Daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach, oraz stanowi podstawę do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs wspinaczkowy  trwa 6 dni. Odbywa się w Sokolikach. Grupa kursowa liczy 4 osoby. Absolwenci mają zagwarantowane miejsca na szkoleniu taternickim. W opcji również jako kurs 8-miodniowy, wzbogacony o szkolenie do prac wysokościowych lub szkolenie w zakresie autoratownictwa. Kandydaci na kurs wspinaczkowy muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).

Zakwaterowanie w PTTK SzwajcarkaPROGRAM.

Cena OBNIŻONA  –  949 zł. Termin: 31.05-05.06. 2022r.  JEDNO  WOLNE MIEJSCE, ZAPRASZAMY !! Zapisy

Zapisy: kurs FERRATA 2-5.06.2022!

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA:  mamy od 2 czerwca 2022 całe 3 wolne miejsca na kursie 4 dniowym FERRATA ! Zapraszamy !

O kursie: 4-dniowy kurs dla ambitnych turystów, którzy planują samodzielne przejścia via ferrat, chcą pokonywać granie skalne z asekuracją lotną, wchodzić na trudne turystyczne szczyty (via cordata, via ferrata), poruszać w terenie o trudnościach wspinaczkowych II-III UIAA z wykorzystaniem wspinaczkowych technik asekuracyjnych – asekuracji lotnej,, asekuracji stanowiskowej oraz zjazdów na linie.

Doświadczenie wspinaczkowe nie jest wymagane. Kurs odbywa się w Sudetach Zachodnich w Sokolikach, Kruczych Skałach w Karpaczu, Kruczych Skałach w Szklarskiej Porębie. W opcji możliwy jeden dzień wspinaczki na ferratach w rejonie Wodnej Bramy w czeskiej części Karkonoszy.

Kandydaci na kurs wspinaczkowy muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).

Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.

Cena 999 zł. Termin: 2 – 5 czerwca 2022r.  SĄ  WOLNE MIEJSCA, ZAPRASZAMY !! Zapisy

Kurs pełny PZA-weekendowy 04.2022r.

 

WEEKENDOWE kursy wspinaczkowe

WEEKENDOWE kursy wspinaczkowe

WEEKENDOWY pełny kurs wspinaczki skalnej PZA . Nie masz czasu ? Nie masz urlopu ? Ale masz wolne weekendy – ten KURS JEST DLA CIEBIE 🙂 Pełny kurs wspinaczki skalnej realizuje program szkolenia podstawowego Polskiego Związku Alpinizmu. Daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach, oraz stanowi podstawę do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs trwa 6 dni. Odbywa się w Sokolikach. Grupa kursowa liczy 4 osoby. Kandydaci na kurs muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).
TERMIN: kwiecień weekendy – 2-3/9-10/23-24
Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.
Cena 1299 zł, w tym: opieka instruktorska, wypożyczony sprzęt oraz ubezpieczenie uczestnika.

Nie zwlekaj  ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

Promocja NOWOROCZNA ! -15%

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe w Sokolikach

UWAGA: promocja NOWOROCZNA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie – RABAT  15%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy LETNI oraz wpłacie zaliczki do 31 stycznia 2022r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od 1 kwietnia 2022 do 31 października 2022. Nie dotyczy obozów wspinaczkowych i kursów zimowych.

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !

Kurs Skiturowe ABC

Kursy skiturowe

Kursy skiturowe

Szkolenie skiturowe. Umiesz jeździć na nartach zjazdowych, zjeżdżasz niebieskimi nartostradami, ale chcesz zacząć przygodę ze skituringiem – ten kurs jest dla Ciebie. Co potrzebujesz: zestaw skiturowy – własny albo wypożyczony – buty, narty, foki, kije, kask, gogle, odzież zimowa – ciepła warstwowa tj. bielizna termo, spodnie wiatrochronne np typu goretex, softshell, windstopper, kurtka wiatrochronna np typu goretex, softshell, windstopper, czapka mieszcząca sie pod kaskiem, buff, rękawice narciarskie. Plecak 20-30 litrów. Termos 0,7-1,0 l. Ogrzewacze katalityczne do stóp i pod rękawice.

Cena:

– 749zł/osobę – grupa 2-osobowa
– 599zł/osobę – grupa 3-osobowa-
– 499zł/osobę – grupa 4-osobowa-

Terminy:  styczeń/luty/marzec 2023r.  

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Kurs wspinaczki pod choinkę :)

Kursy wspinaczkowe w prezencie

Kursy wspinaczkowe w prezencie

Tylko u nas KURS WSPINACZKI jako prezent. Zarezerwuj dziś, a jutro wyślemy Ci VOUCHER IMIENNY który wręczysz w prezencie Gwarancja cen sezonu 2021 ! 

 

Vouchery wysyłamy zarówno drogą elektroniczną w formacie PDF – do wydruku na własnej drukarce – metoda szybsza – po zaksięgowaniu zaliczki natychmiast wysyłamy email z załączonym dokumentem PDF. Voucher wysyłamy także w formie gotowej wydrukowanej na grubszym papierze dyplomowym w kolorze ecru – ta wersja jest bardziej czasochłonna ale za to od razu gotowa do wręczenia – nie ma konieczności fatygującego zakupu odpowiedniego papieru i wydruku. Zapraszamy do skorzystanie z tej formy obdarowania !

Obóz w Paklenicy

Paklenica

Paklenica

Paklenica – to chorwacki raj wspinaczkowy położony w górach Velebit nad morzem Adriatyckim. Bliskość Adriatyku sprawia, że można się tutaj przyjemnie zrelaksować. Paklenica to rejon wspinaczkowy niemalże dla wszystkich. Od rodzin z dziećmi chcących się powspinać, po osoby szukające wyzwań w postaci dróg wielowyciągowych o trudnościach do 8a+. Tutejszy wapień jest dobrze urzeźbiony i posiada świetne właściwości tarciowe. Osoby nawykłe do szorstkich granitów powinny tu poczuć się zupełnie swojsko. Dla osób szukających miejskiej rozrywki istnieje opcja wybrania się do historycznego miasta Zadar lub zwiedzania okolicznych wiosek.

CELE OBOZU:
Poznanie nowego rejonu wspinaczkowego i zapoznanie się z charakterem wspinania.
-Wspinaczka do bólu oraz doskonalenie technik wspinaczkowych.
-Przypomnienie i doskonalenie wiedzy nabytej podczas kursu skałkowego – godziny dydaktyczne w terenie i na kwaterze.
– Aktywny wypoczynek wspinanie & plażowanie

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Kurs autoratownictwa

Kurs autoratownictwa

Kurs autoratownictwa

Kurs Autoratownictwa jest ekstremalnie intensywnym  2-3 dniowym szkoleniem skierowanym do osób średnio zaawansowanych – legitymujących się minimum ukończonym kursem 6 dniowym wspinaczki w skałach PZA – i chcących uzupełnić wiedzę oraz umiejętności z zakresu: pierwszej pomocy i autoratownictwa górskiego. Od uczestników wymagamy kondycji i wytrwałości pozwalającej na udział w praktycznych zajęciach na skałach zarówno w ciągu dnia jak i w ciągu nocy. W czasie kursu uczestnicy biorą udział w wykładach i ćwiczeniach odbywających się w realnych warunkach tj. na drogach wspinaczkowych oraz rozwiązują skomplikowane sytuacje awaryjne dysponując jedynie standardowymi zestawami sprzętowymi.

Wymagania dla uczestników:
– ukończony kurs 6 dniowy wspinaczki w skałach PZA
– reprezentuje poziom wspinaczkowy min :
IV+ OS trad
V+ OS sport

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

 

PROMOCJA 15 % do końca lutego 2020!

Rabat 15% na kursy wspinaczkowe 2020r.

Rabat 15% na kursy wspinaczkowe 2020r.

UWAGA: promocja PRZEDSEZONOWA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie w SEZONIE 2020 – RABAT  15%*  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy oraz wpłacie zaliczki do 29 lutego 2020r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od kwietnia do października 2020r.*

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj WYBIERZ TAŃSZY KURS i ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

*UWAGA: rabat posezonowy -15% nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

2 wolne miejsca na Sycylię !

Kursy i obozy wspinaczkowe

Kursy i obozy wspinaczkowe

Mamy jeszcze DWA wolne miejsca na obozie wspinaczkowym na wloskiej Sycylii.

Termin:
01.04-08.04.2020r.

Cena: 1749zł/osobę
Cena obejmuje:
– obsługa wspinaczkowa
– wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego (dotyczy lin, ekspresów)
– ubezpieczenie KL/NNW + opcja sportów ekstremalnych
– noclegi w mobil-homach 3-4 osobowych na El Bahira Camping bądź kwatery w San Vito Lo Capo.

Cena nie obejmuje:
-przelotu z Wrocławia lub z Krakowa
-wyżywienia
-transferów/wynajmu auta na miejscu
-przejazdów na miejscu do innych sektorów wspinaczkowych.

Rezerwacja miejsc po wpłacie zaliczki 700zł na konto szkolne. Zapisy.

UWAGA posezonowe PROMO!

Rabat 19% na kursy wspinaczkowe 2020r.

Rabat 19% na kursy wspinaczkowe 2020r.

UWAGA: promocja POSEZONOWA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie w SEZONIE 2020 – RABAT  19%*  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy oraz wpłacie zaliczki do 31 grudnia 2019r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od kwietnia do października 2020r.*

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj WYBIERZ TAŃSZY KURS i ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

*UWAGA: rabat posezonowy -19% nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

PROMO wakacyjne -15 % !

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe w Sokolikach

UWAGA: promocja WAKACYJNA na wszystkie kursy wspinaczkowe wakacyjne – RABAT  15%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy oraz wpłacie zaliczki do 10 lipca 2019r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach do 31 sierpnia 2019r. 

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !

PROMOCJA wakacyjna -16% !

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe w Sokolikach

UWAGA: promocja WAKACYJNA na wszystkie kursy wspinaczkowe wakacyjne – RABAT  16%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy do 20 czerwca 2019r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach do 31 sierpnia 2019r. 

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !

O 15% tniemy ceny na Majówkę!

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

UWAGA: promocja na wszystkie kursy w czasie weekendu MAJOWEGO 2019r. – RABAT  15%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie i wpłacie zaliczki do dnia 10 kwietnia 2019r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się w czasie weekendu MAJOWEGO tj. od 27 kwietnia do 5 maja 2019r. 

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs lub letni obóz wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach o obozach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !

– 16 % PROMOCJA LETNIA !

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe w Sokolikach

UWAGA: promocja na wszystkie kursy i obozy wspinaczkowe letnie – RABAT  16%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs lub obóz do 20 marca 2019r. Dotyczy wszystkich kursów i obozów wspinaczkowych odbywających się po 5 maja 2019r. 

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs lub letni obóz wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach o obozach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !