Kurs 11-16.06- OSTATNIE MIEJSCE!

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA PROMOCJA OSTATNIE MIEJSCE:  mamy od 11 do 16 czerwca JEDNO wolne miejsce na kursie 6 dniowym wspinaczki skalnej PZA w super cenie 1599zł ! Zapisz się i wpłać zaliczkę do 29.05.2024r. 

O kursie: kurs wspinaczki skalnej realizuje program szkolenia podstawowego Polskiego Związku Alpinizmu. Daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach, oraz stanowi podstawę do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs wspinaczkowy  trwa 6 dni. Odbywa się w Sokolikach. Grupa kursowa liczy 4 osoby. Absolwenci mają zagwarantowane miejsca na szkoleniu taternickim. Kandydaci na kurs wspinaczkowy muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).

Zakwaterowanie w PTTK SzwajcarkaPROGRAM.

Cena OBNIŻONA  –  1599 zł. Termin: 11-16.06. 2024r.  JEDNO  WOLNE MIEJSCE, ZAPRASZAMY !! Zapisy

Kurs wspinaczki skalnej PZA w Chorwacji

Kursy wspinaczkowe w Chorwacji

Kursy wspinaczkowe w Chorwacji

Kurs pełny wspinaczki skalnej realizuje program szkolenia podstawowego Polskiego Związku Alpinizmu. Daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach, oraz stanowi podstawę do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs trwa 7 dni. Odbywa się na wapiennych skałach w rejonie Paklenicy, Vaganacu oraz w rejonie Stogaj na wyspie Pag w Chorwacji.

Paklenica – to chorwacki raj wspinaczkowy położony w górach Velebit nad morzem Adriatyckim. Bliskość Adriatyku sprawia, że można się tutaj przyjemnie zrelaksować. Paklenica to rejon wspinaczkowy niemalże dla wszystkich. Od rodzin z dziećmi chcących się powspinać na drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne, po osoby szukające wyzwań w postaci dróg wielowyciągowych. 
Stogaj na wyspie Pag: stosunkowo nieduży rejon wspinaczkowy z charakterystycznym akcentem w postaci 60 metrowej wysokości wolnostojącej turni – Stogaj, położony nad malowniczą zatoką. Tutejszy wapień charakteryzuje się bardzo dobrym tarciem, oferuje wspinaczki po drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne jedno i dwu wyciągowe. W pobliżu przepiękna dzika plaża.
Vaganac – rejon wspinaczkowy sąsiadujący z Paklenicą. Oferuje wspinaczki na drogach ze stałymi punktami asekuracyjnymi i drogach z asekuracja własną.

Grupa kursowa liczy 4 osoby.  Kandydaci na kurs muszą mieć ukończone 18 lat .Zakwaterowanie: kwatery w Starigradzie-Paklenicy lub w okolicy. Termin: 28 kwietnia – 4 maja 2024. PROGRAM.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

 

Kurs Skiturowe ABC 20-21 stycznia

Kursy skiturowe

Kursy skiturowe

Szkolenie skiturowe. Umiesz jeździć na nartach zjazdowych, zjeżdżasz czerwonymi nartostradami, ale chcesz zacząć przygodę ze skituringiem – ten kurs jest dla Ciebie. Co potrzebujesz: zestaw skiturowy – własny albo wypożyczony – buty, narty, foki, kije, kask, gogle, odzież zimowa – ciepła warstwowa tj. bielizna termo, spodnie wiatrochronne np typu goretex, softshell, windstopper, kurtka wiatrochronna np typu goretex, softshell, windstopper, czapka mieszcząca sie pod kaskiem, buff, rękawice narciarskie. Plecak 20-30 litrów. Termos 0,7-1,0 l. Ogrzewacze katalityczne do stóp i pod rękawice.

Cena:

➡️849zł/osobę – grupa 2-osobowa-
➡️749zł/osobę – grupa 3-osobowa-
➡️649zł/osobę – grupa 4-osobowa-

Termin:  20-21 stycznia 2024r.  

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Obóz skiturowy Pilsko

Obóz skiturowy

Obóz skiturowy

WYJAZD SKITUROWY do mekki polskiego freeridu
?Umiesz jeździć na nartach zjazdowych, i zacząłeś już przygodę ze skituringiem, chciałbyś kontynuować to ten wyjazd jest dla Ciebie ?
?Miejsce: Pilsko & Romanka & Rysianka, Beskid Żywiecki miejsce startu e miejsce wg uzgodnienia z instruktorem prowadzącym
?Program:
➡️Zajęcia w terenie:
✔️1 dzień intensywnego freeridu przywyciągowego – posiłkujemy sie wyciągami ew. z opcją kilkusetmetrowego podejścia na fokach – doskonalimy umiejętności jazdy poza trasowej wyniesione z kursu Skiturowe ABC.
✔️2 dni skitouringu w rejonie Pilska oraz do Romanki i Rysianki – doskonalenie umiejętności wyniesionych z kursu Skiturowe ABC w zakresie podchodzenia na nartach – taktyka podejścia, nawroty, oraz w zakresie zjazdu – taktyka zjazdu w wolnym terenie, planowanie, pokonywanie utrudnień.
➡️Zajęcia na kwaterze –
✔️ planowanie trasy, posługiwanie sie aplikacjami mapowymi typu locus, mapy.cz, uwzględnianie w planowaniu fizjografii terenu, oraz prognozowanej aury, taktyka działania w wolnym terenie,
✔️łączność w terenie, posługiwanie sie krótkofalówkami,
✔️sytuacje awaryjne- czyli co zrobić gdy foka sie nie klei, problemy z wiązaniami i dodatkowe powody, dla których warto mieć w terenie termos z gorącym napojem ?
➡️Porady sprzętowo-zakupowe, jak dobrać sprzęt skiturowy itp.
➡️ Fakultatywnie – wstęp do lawinowego ABC – obsługa detektora, ogólne zasady postępowania w przypadku zasypania innej osoby.

Cena:

➡️1099zł/osobę – grupa 2-osobowa
➡️949zł/osobę – grupa 3-osobowa-
➡️799zł/osobę – grupa 4-6 osobowa-

Terminy:  24-25.02.2024r.  / 2-3.03.2024r.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/

Ostatnie miejsce – kurs I stopnia !

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA PROMOCJA OSTATNIE MIEJSCE:  w terminie od  25 do 28 lipca JEDNO wolne miejsce na kursie 4 dniowym skałkowym I stopnia w super cenie 1049zł ! Zapisz się i wpłać zaliczkę do 1.07.2023r. 

O kursie: Kurs skałkowy I stopnia – kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych PZA – daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach – na tzw. wędkę i z dolną asekuracją po drogach wyposażonych w stałe punkty asekuracyjne. Daje również podstawy do korzystania z obiektów sztucznych. Kurs trwa 4 dni. Odbywa się w Sokolikach – skałkach koło Jeleniej Góry, a także na skałkach Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Grupa kursowa liczy 4 osoby. Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka lub kwaterach prywatnych. Terminy od kwietnia do października. Kandydaci na kurs muszą mieć ukończone 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia). PROGRAM.

Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka

Cena OBNIŻONA  –  1049 zł. Termin: 25-28.07. 2023r.  JEDNO  WOLNE MIEJSCE, ZAPRASZAMY !! Zapisy

 

Kurs Lawinowe ABC

Kursy lawinowe

Kursy lawinowe

Dwudniowy kurs przeprowadzany w formie wycieczki górskiej – zajęcia praktyczne w terenie z częściami teoretycznymi w schroniskach:
Kurs obejmuje teorię i zajęcia praktyczne, podczas których nauczysz się:
✔️podstaw poruszania się w terenie zagrożonym lawinami,
✔️obsługi lawinowego abc (sonda, łopata, detektor),
✔️zasad szukania i odkopywania zasypanych w różnych konfiguracjach, 
✔️metod oceny i rozróżniania warstw pokrywy śnieżnej, rodzajów śniegu,
✔️wykonywania testów pokrywy ,
✔️interpretacji komunikatu lawinowego,
✔️planowania wycieczek pod kątem lawinowym i ich realizacji w praktyce,
✔️schematów i zasad działania na lawinisku, wzywania i udzielania pierwszej pomocy
Kurs prowadzony przez wysoko kwalifikowanych instruktorów ratownictwa górskiego Karkonoskiej Grupy GOPR
 

Cena: 1099zł

Terminy:  21-22.01.2023r.  / 11-12.02.2023r.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/

Wiszący Biwak Na Ścianie

Biwaki wspinaczkowe

Biwaki wspinaczkowe

Wiszący Biwak Na Ścianie to specjalna atrakcja dla wszystkich chcących poznać smak wysokogórskiego survivalu i nie stroniących od nowych wyzwań, także tych wywołujących silny dreszcz emocji. Nocleg w portaledge’u dla dwojga, czyli w specjalnym namiocie zawieszonym na granitowych ścianach wspinaczkowych z widokami na Karkonosze.

Cena promocyjna 1199 zł obejmuje biwak dla DWÓCH osób, w tym: wymagane przeszkolenie, dozór instruktorów wspinaczki, wypożyczony sprzęt oraz pamiątkowe zdjęcie .
 

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Pierwsze Kroki w Skale 3-4 września!

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

 

Kurs „Pierwsze Kroki w Skale” jest przeznaczony dla tych, którzy nie zetknęli się jeszcze ze wspinaniem, ale chcieliby spróbować. Jest to dwudniowa przygoda, w czasie której uczestnicy poznają podstawowe techniki wspinaczkowe, zdobywają niedostępne turystycznie wierzchołki Gór Sokolich, zjeżdżają na linie.
Grupa liczy maksymalnie 6 osób (niepełnoletni za zgodą rodziców). Kurs organizowany jest w cyklu weekendowym.
Cena 499 zł, w tym: opieka instruktorska, wypożyczony sprzęt oraz ubezpieczenie uczestnika. Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.

Cena 499 zł. Termin: od 3 do 4 września 2022r.  NADAL SĄ WOLNE MIEJSCA,  ZAPRASZAMY !! Zapisy

Obóz w Leonidio

Obozy wspinaczkowe w Leonidio

Obozy wspinaczkowe w Leonidio

Leonidio – urocza miejscowość we Wschodnim Peloponezie w Grecji, który w ostatnich latach wyrósł na nową perłę wśród europejskich rejonów wspinaczkowych i jest znany z doskonałej jakości wapienia i mnóstwa wspinania po dobrze ubezpieczonych drogach jedno i wielowyciągowych. Nieco dalej na południe, w pobliżu malowniczo położonej niewielkiej nadmorskiej wioski znajduje się Kyparissi, gdzie obecnie znajduje się już przeszło 400 doskonale obitych dróg wspinaczkowych prowadzących po bajkowych wapiennych tufach.

CELE OBOZU:
Poznanie nowego rejonu wspinaczkowego i zapoznanie się z charakterem wspinania.
-Wspinaczka do bólu oraz doskonalenie technik wspinaczkowych.
-Przypomnienie i doskonalenie wiedzy nabytej podczas kursu skałkowego – godziny dydaktyczne w terenie i na kwaterze.
– Aktywny wypoczynek wspinanie & plażowanie

Cena: 1399zł

Terminy:  19-26.03.2023r.  / 19-26.11.2023r.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Obóz w Dolomitach – nadal wolne miejsca!

Obozy wspinaczkowe w Dolomitach Włoskich.

Obozy wspinaczkowe w Dolomitach.

Zapraszamy do zapisów na obóz wspinaczkowy w Dolomitach włoskich. Jest to niepowtarzalna okazja by pod okiem instruktora wspinaczki podnieść swoje umiejętności wspinaczkowe na strzelistych turniach Dolomitów. Obóz trwa 7 dni, w czasie których uczestnicy pod opieką instruktora zapoznają się ze specyfiką wspinaczki w skale dolomitowej, wyznaczają sobie cele wspinaczkowe i skutecznie je realizują. W programie obozu są także wspinaczki wielowyciągowe do 200-300m długości. Jeden dzień obozu poświęcony jest na aktywny wypoczynek, w czasie którego uczestnicy zwiedzają okolice, ew. zaliczają jedną z licznych ferrat. Grupa liczy max. 7 osób. Cena: 1699zł/osobę. W cenie obozu: opieka instruktora, dostęp do sprzętu wspinaczkowego oraz ubezpieczenie. 

Termin: 21-27 sierpnia 2022r. Zapisy: Tomasz Kliś tel. 601892922 NADAL SĄ WOLNE MIEJSCA ZAPRASZAMY !! Zapisy  Pobierz ulotkę

Zapisy: kurs FERRATA 2-5.06.2022!

Kursy wspinaczkowe

Kursy wspinaczkowe

UWAGA:  mamy od 2 czerwca 2022 całe 3 wolne miejsca na kursie 4 dniowym FERRATA ! Zapraszamy !

O kursie: 4-dniowy kurs dla ambitnych turystów, którzy planują samodzielne przejścia via ferrat, chcą pokonywać granie skalne z asekuracją lotną, wchodzić na trudne turystyczne szczyty (via cordata, via ferrata), poruszać w terenie o trudnościach wspinaczkowych II-III UIAA z wykorzystaniem wspinaczkowych technik asekuracyjnych – asekuracji lotnej,, asekuracji stanowiskowej oraz zjazdów na linie.

Doświadczenie wspinaczkowe nie jest wymagane. Kurs odbywa się w Sudetach Zachodnich w Sokolikach, Kruczych Skałach w Karpaczu, Kruczych Skałach w Szklarskiej Porębie. W opcji możliwy jeden dzień wspinaczki na ferratach w rejonie Wodnej Bramy w czeskiej części Karkonoszy.

Kandydaci na kurs wspinaczkowy muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).

Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.

Cena 999 zł. Termin: 2 – 5 czerwca 2022r.  SĄ  WOLNE MIEJSCA, ZAPRASZAMY !! Zapisy

Kurs pełny PZA-weekendowy 04.2022r.

 

WEEKENDOWE kursy wspinaczkowe

WEEKENDOWE kursy wspinaczkowe

WEEKENDOWY pełny kurs wspinaczki skalnej PZA . Nie masz czasu ? Nie masz urlopu ? Ale masz wolne weekendy – ten KURS JEST DLA CIEBIE 🙂 Pełny kurs wspinaczki skalnej realizuje program szkolenia podstawowego Polskiego Związku Alpinizmu. Daje wiedzę i umiejętności niezbędne do samodzielnej, bezpiecznej wspinaczki w skałkach, oraz stanowi podstawę do dalszego szkolenia tatrzańskiego. Kurs trwa 6 dni. Odbywa się w Sokolikach. Grupa kursowa liczy 4 osoby. Kandydaci na kurs muszą mieć ukończone min. 12 lat (niepełnoletni za pisemną zgodą rodziców oraz z zaświadczeniem lekarskim potwierdzającym dobry stan zdrowia).
TERMIN: kwiecień weekendy – 2-3/9-10/23-24
Zakwaterowanie w PTTK Szwajcarka.
Cena 1299 zł, w tym: opieka instruktorska, wypożyczony sprzęt oraz ubezpieczenie uczestnika.

Nie zwlekaj  ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

Promocja NOWOROCZNA ! -15%

Kursy wspinaczkowe Pierwsze Kroki w Skale

Kursy wspinaczkowe w Sokolikach

UWAGA: promocja NOWOROCZNA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie – RABAT  15%  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy LETNI oraz wpłacie zaliczki do 31 stycznia 2022r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od 1 kwietnia 2022 do 31 października 2022. Nie dotyczy obozów wspinaczkowych i kursów zimowych.

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj – ZAPISZ SIĘ TERAZ !

Kurs Skiturowe ABC

Kursy skiturowe

Kursy skiturowe

Szkolenie skiturowe. Umiesz jeździć na nartach zjazdowych, zjeżdżasz niebieskimi nartostradami, ale chcesz zacząć przygodę ze skituringiem – ten kurs jest dla Ciebie. Co potrzebujesz: zestaw skiturowy – własny albo wypożyczony – buty, narty, foki, kije, kask, gogle, odzież zimowa – ciepła warstwowa tj. bielizna termo, spodnie wiatrochronne np typu goretex, softshell, windstopper, kurtka wiatrochronna np typu goretex, softshell, windstopper, czapka mieszcząca sie pod kaskiem, buff, rękawice narciarskie. Plecak 20-30 litrów. Termos 0,7-1,0 l. Ogrzewacze katalityczne do stóp i pod rękawice.

Cena:

– 749zł/osobę – grupa 2-osobowa
– 599zł/osobę – grupa 3-osobowa-
– 499zł/osobę – grupa 4-osobowa-

Terminy:  styczeń/luty/marzec 2024r.  

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Kurs wspinaczki pod choinkę :)

Kursy wspinaczkowe w prezencie

Kursy wspinaczkowe w prezencie

Tylko u nas KURS WSPINACZKI jako prezent. Zarezerwuj dziś, a jutro wyślemy Ci VOUCHER IMIENNY który wręczysz w prezencie Gwarancja cen sezonu 2021 ! 

 

Vouchery wysyłamy zarówno drogą elektroniczną w formacie PDF – do wydruku na własnej drukarce – metoda szybsza – po zaksięgowaniu zaliczki natychmiast wysyłamy email z załączonym dokumentem PDF. Voucher wysyłamy także w formie gotowej wydrukowanej na grubszym papierze dyplomowym w kolorze ecru – ta wersja jest bardziej czasochłonna ale za to od razu gotowa do wręczenia – nie ma konieczności fatygującego zakupu odpowiedniego papieru i wydruku. Zapraszamy do skorzystanie z tej formy obdarowania !

Obóz w Paklenicy

Paklenica

Paklenica

Paklenica – to chorwacki raj wspinaczkowy położony w górach Velebit nad morzem Adriatyckim. Bliskość Adriatyku sprawia, że można się tutaj przyjemnie zrelaksować. Paklenica to rejon wspinaczkowy niemalże dla wszystkich. Od rodzin z dziećmi chcących się powspinać, po osoby szukające wyzwań w postaci dróg wielowyciągowych o trudnościach do 8a+. Tutejszy wapień jest dobrze urzeźbiony i posiada świetne właściwości tarciowe. Osoby nawykłe do szorstkich granitów powinny tu poczuć się zupełnie swojsko. Dla osób szukających miejskiej rozrywki istnieje opcja wybrania się do historycznego miasta Zadar lub zwiedzania okolicznych wiosek.

CELE OBOZU:
Poznanie nowego rejonu wspinaczkowego i zapoznanie się z charakterem wspinania.
-Wspinaczka do bólu oraz doskonalenie technik wspinaczkowych.
-Przypomnienie i doskonalenie wiedzy nabytej podczas kursu skałkowego – godziny dydaktyczne w terenie i na kwaterze.
– Aktywny wypoczynek wspinanie & plażowanie

Cena: 1399zł

Terminy:  29.04-07.05.2023r.  / 30.09-08.10.2023r.

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

Kurs autoratownictwa

Kurs autoratownictwa

Kurs autoratownictwa

Kurs Autoratownictwa jest ekstremalnie intensywnym  2-3 dniowym szkoleniem skierowanym do osób średnio zaawansowanych – legitymujących się minimum ukończonym kursem 6 dniowym wspinaczki w skałach PZA – i chcących uzupełnić wiedzę oraz umiejętności z zakresu: pierwszej pomocy i autoratownictwa górskiego. Od uczestników wymagamy kondycji i wytrwałości pozwalającej na udział w praktycznych zajęciach na skałach zarówno w ciągu dnia jak i w ciągu nocy. W czasie kursu uczestnicy biorą udział w wykładach i ćwiczeniach odbywających się w realnych warunkach tj. na drogach wspinaczkowych oraz rozwiązują skomplikowane sytuacje awaryjne dysponując jedynie standardowymi zestawami sprzętowymi.

Wymagania dla uczestników:
– ukończony kurs 6 dniowy wspinaczki w skałach PZA
– reprezentuje poziom wspinaczkowy min :
IV+ OS trad
V+ OS sport

Cennik / Terminy / Rezerwacja/ Voucher

 

PROMOCJA 15 % do końca lutego 2020!

Rabat 15% na kursy wspinaczkowe 2020r.

Rabat 15% na kursy wspinaczkowe 2020r.

UWAGA: promocja PRZEDSEZONOWA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie w SEZONIE 2020 – RABAT  15%*  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy oraz wpłacie zaliczki do 29 lutego 2020r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od kwietnia do października 2020r.*

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj WYBIERZ TAŃSZY KURS i ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

*UWAGA: rabat posezonowy -15% nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.

2 wolne miejsca na Sycylię !

Kursy i obozy wspinaczkowe

Kursy i obozy wspinaczkowe

Mamy jeszcze DWA wolne miejsca na obozie wspinaczkowym na wloskiej Sycylii.

Termin:
01.04-08.04.2020r.

Cena: 1749zł/osobę
Cena obejmuje:
– obsługa wspinaczkowa
– wypożyczenie sprzętu wspinaczkowego (dotyczy lin, ekspresów)
– ubezpieczenie KL/NNW + opcja sportów ekstremalnych
– noclegi w mobil-homach 3-4 osobowych na El Bahira Camping bądź kwatery w San Vito Lo Capo.

Cena nie obejmuje:
-przelotu z Wrocławia lub z Krakowa
-wyżywienia
-transferów/wynajmu auta na miejscu
-przejazdów na miejscu do innych sektorów wspinaczkowych.

Rezerwacja miejsc po wpłacie zaliczki 700zł na konto szkolne. Zapisy.

UWAGA posezonowe PROMO!

Rabat 19% na kursy wspinaczkowe 2020r.

Rabat 19% na kursy wspinaczkowe 2020r.

UWAGA: promocja POSEZONOWA na wszystkie kursy wspinaczkowe letnie w SEZONIE 2020 – RABAT  19%*  w stosunku do ceny w cenniku – przy zapisie na wybrany kurs wspinaczkowy oraz wpłacie zaliczki do 31 grudnia 2019r. Dotyczy wszystkich kursów wspinaczkowych odbywających się terminach od kwietnia do października 2020r.*

 

Aby skorzystać z promocji wybierz letni kurs wspinaczkowy z listy, prześlij zgłoszenie poprzez formularz . W odpowiedzi otrzymasz wstępną rezerwację, z podanymi warunkami kursu, w tym wysokością zaliczki oraz terminem jej wpłaty. PROMOCJA jest czasowa oraz limitowana liczbą miejsc na kursach. Nie zwlekaj WYBIERZ TAŃSZY KURS i ZAPISZ SIĘ TERAZ ! 

*UWAGA: rabat posezonowy -19% nie łączy się z innymi rabatami i promocjami.